Mano krepšelis
(tuščia)

Nėra prekių

0,00€ Pristatymas
0,00€ Viso

Pirkti

Prekės

http://kangooclub.lt/171-thickbox_default/kangoo-jumps-kj-xr3-.jpg Visas vaizdas

Kangoo Jumps batai XR3 WE

229,00€

Pasiekiamumas: Turime sandėlyje

Trumpai apie prekę

Spalva: Balta/Rožinė

Smulkiau

XS, S ir M batai skirti žmonėms, kurių svoris yra iki 75 kg. L ir XL batai - žmonėms, kurių svoris yra iki 90 kg.

Batų dydžiai atitinka:

XS: 32 - 34
S:  35 - 38/39 *
M: 39 - 41
L: 42 - 44
XL: 45 - 48

* Žmonės, kurie turi siaurą pėdą ir trumpesnius kojų pirštus, geriau jaučiasi avėdami dydį S (mažas), nei dydį M (vidutinis).


5 didžiausi privalumai, kuriuos suteikia Kangoo Jumps batai (Kengūrų batai) 

Šuoliai – be galo veiksmingas procesas, galintis sumažinti riebalus, gerinantis kraujotaką, širdies darbą. Jie taip pat padeda formuoti kojų, rankų, šlaunų, pilvo, klubų apimtis, didina judrumą, suteikia energijos. Kengūrų batai – išradimas, skirtas didinti bėgiojimo, aerobikos ar kitos aktyvios veiklos efektyvumą bei leidžiantis laisvalaikį išnaudoti prasmingai. Jei vis dar dvejojate dėl šios avalynės veiksmingumo, apsispręsti jums padės 5 priežastys, įrodančios, jog spyruokliavimas pakeis jūsų gyvenimą ir praskaidrins kasdienybę.

Padeda atsigauti po traumų

Profesionaliems sportininkams labai svarbu išlaikyti savo jėgą, ištvermę bei reakciją. Jei tokie asmenys patiria traumą, kiekvienas 24 valandų laikotarpis be atliekamų pratimų gali pakenkti jų fizinei būklei, karjerai. Kengūrų batai ir jais atliekami šuoliai sušvelnina smūgį net iki 80 %, o tai leidžia grįžti į treniruočių rutiną jau po operacijos. Atletiškų trenerių ir mokslininkų tyrimai nustatė, kad Kengūrų batai iš tikrųjų leidžia greičiau atsigauti po sužalojimo ir atstatyti raumenis bei centrinę nervų sistemą.

Suteikia ištvermės

Pirmą kartą naudojant šią specialią avalynę, galite greitai pavargti, prarasti jėgas. Tačiau po kelių dienų naudojimo pastebėsite, kaip didėja jūsų ištvermė. Sporto medicinos centras Britų Kolumbijoje pastebėjo, kad Kengūrų batai, kuriuos avėjo bėgikai, padėjo ištvermę padidinti net iki 18,3 %, kol tuo tarpu bėgikai, naudoję įprastus batus, nepatyrė jokių reikšmingų pakitimų.

Dailina odą

Įsivaizduokite, kad šokinėjate ant lovos, rankose laikydami balioną. Kaip manote, kas jam atsitinka? Kiekviena jūsų kūno ląstelė – tarsi balionas. Spyruokliavimas verčia jas dirbti papildomai, nes atsispiriant didėja gravitacinis krūvis. Nuolat atliekant tokio pobūdžio pratimus, ląstelės membrana tampa storesnė, taip stangrindama jūsų odą, daranti ją elastingesne.

Mažina stresą

Kengūrų batai – pats sveikiausias ir naudingiausias būdas įveikti stresą. Šuoliai ne tik padeda palaikyti fizinį krūvį, mažinantį įtampą, bet ir akimirksniu sukelia šypseną, kuri padeda tapti laimingesniais. Juk šokinėjimas gali nukelti į nerūpestingą ir smagią vaikystę, o valiūkiškumas bei žaismingumas skatina endorfino – laimės hormono išsiskyrimą.

Padeda numesti svorio

Jei drastiškos dietos – tikra kančia, savo kūno formas galite dailinti ir Kengūrų batų pagalba. Nors subalansuota mityba labai svarbi, norint pasiekti rezultatų, būtinas ir fizinis aktyvumas. Metant svorį, įtakos turi limfinė sistema. Limfa – tai skystis, cirkuliuojantis tarp ląstelių ir padedantis pašalinti toksinus.

Daugelis iš mūsų nežino, kad limfos kraujyje yra net 5 kartus daugiau nei kraujo. Tačiau skirtingai nei širdis, limfinė sistema neturi galimybių tinkamai varinėti skystį, todėl reikalingas nuolatinis judėjimas. Kengūrų batai, leidžiantys spyruokliuoti, itin efektyvūs norint išjudinti visas kūno ląsteles, padedančias medžiagoms patekti atgal į kraują. Tai leidžia deginti papildomus riebalus, mažina celiulitą.Parašyti savo atsiliepimą

Kangoo Jumps batai XR3 WE

Kangoo Jumps batai XR3 WE

Spalva: Balta/Rožinė

Parašyti savo atsiliepimą

 
Theme skin